Zapraszamy do kontaktu

Księgowość

Marcin Szczygieł
+ 48 22 612-64-83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadry i Płace

Specjaliści Payroll
+ 48 22 612-64-83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kredyty

Małgorzata Szczygieł
+48 502 527 199
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Doświadczone biuro rachunkowe

Jesteśmy na rynku od 2015 roku, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Opieramy się na naszym doświadczeniu i umiejętnościach zdobytych przez ponad 20 lat pracy w księgowości w międzynarodowych firmach.

Biuro księgowe – usługi rachunkowe

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego. Jesteśmy firmą stale rozwijającą się z zakresu księgowości, kadr i płac oraz kredytów. Nasze biuro księgowe otwarte jest na wszystkich Klientów. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób prowadzących działalność, szybko zmieniające się przepisy są dużym utrudnieniem. Nasze biuro rachunkowe prowadzimy z myślą o klientach, aby pomóc im przebrnąć przez najtrudniejsze przepisy i sprawy urzędowe.

Pełna księgowość

Wszystkie nasze usługi realizujemy sprawnie. Staramy się spełnić nawet najwyższe oczekiwania naszych Klientów. Do usług naszego biura rachunkowego należy przede wszystkim: pomoc przy zakładaniu działalności, prowadzenie ksiąg rozchodów i przychodów, przygotowywanie sprawozdań finansowych, ewidencja środków trwałych i amortyzacji oraz przygotowywanie wszelkich raportów i rozliczeń.

Porady księgowe

Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie. Bez względu na to, czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo, czy dużą spółkę – kontakt z naszą księgową zawsze jest bezproblemowy i natychmiastowy. Z przyjemnością zadbamy o finanse Twojej firmy.

Usługi doradcze

Do naszych usług należy również doradztwo gospodarcze i administracyjne oraz przygotowanie audytu wewnętrznego. Oferowane przez nas działania są kompleksowe i wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem.

Kredyt na miarę Twoich potrzeb

Do naszych obowiązków należy również dobranie Klientowi optymalnego kredytu, z uwzględnieniem jego potrzeb i oczekiwań. W ramach naszej usługi przygotowujemy kalkulacje zdolności kredytowej, przedstawiamy ofertę, składamy wnioski kredytowe oraz zajmujemy się podpisaniem umowy.

Kompleksowa oferta biura księgowo-rachunkowego

Aktivo to biuro księgowo-rachunkowe, które wyróżnia się kompleksową ofertą. Oferowane usługi to księgowość, doradztwo, dział kadr i płac oraz kredytów. Powierzając nam prowadzenie księgowości swojej firmy, masz pewność, że Twoja firma jest w najlepszych rękach.